Atsakomybės apribojimas

„Paskolosbeuzstato.lt“ interneto svetainė nėra kredito bendrovė, neteikia finansinių paslaugų ir negali užtikrinti, kad kredito bendrovė suteiks vartotojui norimą kreditą. „Paskolosbeuzstato.lt“ yra informacinio pobūdžio interneto svetainė, kurioje pateikiama informacija apie Lietuvoje veikiančius kredito davėjus (kreditorius), jų teikiamas paslaugas, paskolų rinką ir jos naujienas. Tačiau už šioje interneto svetainėje publikuojamos medžiagos panaudojimą ir pritaikymą atsako pats vartotojas.

„Paskolosbeuzstato.lt“ stengiasi, kad šioje interneto svetainėje publikuojama medžiaga būtų tiksli, tačiau negali užtikrinti nuolatinio tikslumo ir neatsako už šioje svetainėje pateiktos informacijos naudojimo pasekmes. Apie pastebėtus netikslumus kiekvienas svetainės vartotojas skatinamas pranešti pasinaudojant kontaktų forma.

Naudodamiesi „Paskolosbeuzstato.lt“ interneto svetaine, jūs suprantate ir sutinkate, kad visą atsakomybę ir riziką už bet kurios šioje svetainėje skelbiamos informacijos praktinį panaudojimą prisiimate tik jūs patys.