Bigbank.lt

Bigbank.lt yra gerai visoje Lietuvoje žinomi kreditoriai, paskolų teikimo veiklą vykdantys jau daugelį metų. Šių kreditorių teikiamų vartojimo kreditų dydis yra nuo 750 iki 15 000 eurų, o grąžinimo laikotarpis yra 6 – 72 mėn.

Finansinių paslaugų bendrovė savo klientams siūlo labai platų paslaugų spektrą, todėl ne tik privatūs, bet ir juridiniai asmenys gali nesunkiai rasti jiems tinkantį sprendimą. Be vartojimo paskolų taip pat galima pasinaudoti ir automobilių lizingu, kurio dydis svyruoja nuo 1000 iki 20 000 eurų. Taipogi, galima gauti ir kur kas didesnį kreditą, t.y. 10 000 – 145 000 eurų. Pastarojo dydžio kreditai gali būti suteikti įkeičiant turimą nekilnojamąjį turtą.

Be to, šiandien labai pravarti paslauga yra paskolų refinansavimas. Ją taip pat rasite Bigbank.lt paslaugų sąraše. Tai reiškia, kad šių kreditorių pagalba kitose bendrovėse turimas paskolas galėsite padengti kur kas geresnėmis sąlygomis.

Paraišką norimo dydžio vartojimo paskolai gauti galite pateikti jums palankiausiu būdu – naudodamiesi internetu, apsilankę Bigbank filialuose, „PayPost“ skyriuose arba susisiekę telefonu. Kaip ir daugelis Lietuvoje kreditų teikimo veiklą vykdančių bendrovių, pastarieji taip pat taiko vienkartinį 0,01 Eur dydžio registracijos mokestį. Įprastai pateikus paraišką (ne didesniam nei 2000 Eur kreditui), atsakymo sulaukiama per keletą minučių. Norint gauti didesnio dydžio kreditą, gali tekti luktelėti šiek tiek ilgiau, tačiau apie visas kredito suteikimo subtilybes visuomet pasiruošę atsakyti kredito bendrovių konsultantai.

Gautos paskolos įmokų grąžinimo tvarka yra ypač palanki kiekvienam paskolos gavėjui. Kaip pervesite mėnesinės įmokas priklauso tik nuo jūsų: galite sumokėti pasirinktame banko filiale, „Perlas“ terminaluose, „PayPost“ skyriuose, Lietuvos pašto filialuose, „Maxima“ parduotuvėse arba pasinaudojant elektronine bankininkyste.

Taigi, Bigbank kreditorių sąlygos yra labai palankios kiekvienam norinčiam greitai ir efektyviai išspręsti finansinius klausimus. Jei dabar yra būtent tas metas, kai supratote, jog jums trūksta papildomų lėšų, nieko nelaukę galite susisiekti su šiais profesionaliais kreditų teikėjais ir greitai rasite palankiausią sprendimą.