Credit24.lt

Credit24.lt yra puikiai lietuviams žinoma paskolų bendrovė, valdoma UAB „IPF Digital Lietuva“.

Klientai gali skolintis tiek trumpalaikius kreditus, tiek ilgalaikes paskolas: sumų dydžiai svyruoja nuo 100 iki 3000 eurų, kuriuos grąžinti reikia per 1-36 mėnesius.

Kredito bendrovė nuolat siūlo palankias sąlygas savo klientams. Pavyzdžiui, gavus kreditą, jį galima pradėti grąžinti praėjus trims mėnesiams po sutarties pasirašymo – tai itin naudinga tuo atveju, jei šiuo metu patiriate finansinių sunkumų. Jei pasiimtą kreditą sugebate padengti per 60 dienų, nemokate jokių palūkanų, t.y. grąžinate tik tą sumą, kurią pasiskolinote.

Credit24.lt siūlo ir šeimos paskolą, kurią lengviau gauti ir grąžinti, kadangi skola pasiskirsto abiems sutuoktiniams. Negana to, kredito įmokas galima pradėti grąžinti po 3 mėnesių ir nereikia mokėti jokio administravimo mokesčio.

Kadangi kiekvieno kliento finansinė istorija yra skirtinga, credit24.lt skiria daug dėmesio individualių atvejų nagrinėjimui ir geriausio sprendimo pasiūlymui. Jei jūsų kredito istorija nepriekaištinga ir laiku vykdote finansinius įsipareigojimus, galite tikėtis ne tik mažesnių palūkanų, bet ir nuolaidų ateityje. Verta pastebėti, kad asmeninius credit24.lt pasiūlymus gali gauti tiek pastovūs, tiek ir nauji klientai.

Credit24.lt kredito skolinimosi procedūra niekuo nesiskiria nuo daugumos kitų bendrovių. Pakanka užpildyti internetinę registracijos formą, pervesti 0,01 Eur mokestį ir per 15 minučių turėtumėte gauti pinigus. Jei iškyla tam tikrų nesklandumų, galite kreiptis pirmadienį-sekmadienį 8-22 valandomis į skambučius atsakinėjančius credit24.lt darbuotojus, kurie padės atrasti tinkamiausią sprendimą.