Ecocredit.lt

Ecocredit.lt – tai viena iš Lietuvos bendrovių, teikiančių kredito paslaugas.

Bendrovės teikiamų paskolų dydis svyruoja nuo 100 iki 1400 eurų, kuriuos galima gauti užsiregistravus internetinėje sistemoje, nurodant tikslius ir teisingus duomenis. Sėkmingai registracijai reikalingas 0,29 Eur mokestis, kurį turite sumokėti per 160 valandų tam, kad registracija nebūtų pašalinta. Patvirtinus registraciją, tereikia išsirinkti norimo dydžio kreditą ir pinigai per 15 minučių turėtų pasiekti jūsų banko sąskaitą.

Ecocredit.lt paskolas teikia 18-70 metų Lietuvos gyventojams, turintiems nuolatines pajamas.

Grąžinti gautą kreditą galima jums patogiausiu būdu. Naudodamiesi savitarnos sistema internete pasirinksite laukelį „Mano kreditai“ ir vadovaudamiesi nurodymais nesunkiai pervesite reikiamą pinigų sumą. Neturėdami galimybės pavedimo atlikti internetu, galite tai padaryti Lietuvos Spaudos ar pašto skyriuose, loterijos „Perlas“ bei „PayPost“ terminaluose, prekybos centro „Maxima“ kasose.

Esant galimybei, kreditą galima grąžinti ir anksčiau. Tai padaryti galite naudodamiesi savitarnos sistema, pasirinkę laukelį „PAGALBA“. Susikūrę naują bilietą ir pavadinę jį „Dėl išankstinio kredito grąžinimo“, turėsite nurodyti savo vardą, pavardę, asmens kodą, ankstesnio grąžinimo priežastį ir tikslią grąžinimo datą. Grąžinimo mokestis yra nurodytas kredito sutartyje.

Susidūrus su nepalankia finansine situacija, reikia kuo skubiau susiekti su ecocredit.lt darbuotojais. Tai padaryti galima skambinant 865694000 arba rašant info@ecocredit.lt. Klientas bus informuotas dėl esamų aplinkybių ir pasekmių, taip pat bus sutarta dėl galimų veiksmų ir kredito įmokos pratęsimo.