Ferratum (Minipaskola.lt)

Ferratum Group (Minipaskola.lt) yra tarptautinė greitųjų kreditų ir paskolų teikėja, kuri visame pasaulyje turi daugiau nei 1 mln. klientų.

Greitieji kreditai, kuriuos teikia UAB „Ferratum“, gali būti nuo 100 iki 2000 Eur dydžio. Paskolų grąžinimo terminas taip pat yra labai lankstus. Trumpalaikę paskolą galima grąžinti per 30, 60 arba 90 d., o ilgalaikei taikomas 2-24 mėn. terminas.

Suprantama, kad kiekviena kredito bendrovė turi savitą tvarką ir skirtingas kredito bei paskolų suteikimo sąlygas. Šie kreditoriai paskolas suteikia asmenims, kurių amžius yra nuo 21 iki 75 metų. Taipogi, svarbi ir daugeliui žmonių aktuali detalė – greitasis kreditas (iki 30 dienų) gali būti suteikiamas ir bedarbiams, turintiems kitų pajamų šaltinių.

Užsiregistruoti „Ferratum“ tinklalapyje yra labai paprasta. Pateikus reikiamus duomenis, tereikia į bendrovės banko sąskaitą pervesti vienkartinę 0,01 Eur sumą, kuri reikalinga registracijos patvirtinimui. Atsakymo, jei paraišką paskolai gauti pateiksite bendrovės darbo valandomis, sulauksite ypač greitai.

Kreditoriai suteikia labai palankias sąlygas kreditui gauti. Norėdami gauti mini paskolą, paraišką galite pateikti tiek internetu, tiek ir mobiliuoju telefonu (SMS žinute). Mini paskola registruotiems klientams gali būti suteikiama vos per kelias minutes nuo prašymo patvirtinimo. Tuo atveju, jei paskolą gauti norintis asmuo yra naujas vartotojas, paskolos suteikimo procedūra gali trukti apytiksliai pusvalandį.

Paimtos paskolos grąžinimas taip pat yra labai universalus. Kiekvienas klientas gali pasirinkti jam palankiausią būdą: naudojantis internetine bankininkyste, apsilankius banko filiale, „Maxima“ kasose, Lietuvos pašto skyriuose ar loterijos „Perlas“ terminaluose. Reikalui esant, „Ferratum“ savo klientams leidžia mini paskolos grąžinimą atidėti net iki 5 kartų, jei paskola paimta ne ilgesniam kaip 30 d. terminui.

Taigi, jei norite pasinaudoti greitaisiais kreditais, „Ferratum“ (Minipaskola.lt) gali būti vienas puikiausių pasirinkimų. Tai profesionalūs ir ilgametę patirtį turintys kreditoriai, kurie visuomet rūpinasi kiekvienu savo klientu.