FinBee.lt

UAB „FinBee“ – tai nuo 2015-ųjų metų Lietuvoje veikianti internetinė finansinių paslaugų platforma, sukurta pagal Didžiojoje Britanijoje pristatytą „peer-to-peer“ (žmogus žmogui) modelį. Jo esmė – kredito operacijų vykdymas be banko ar greitųjų kreditų bendrovių. Operacijos vykdomos tarp klientų. Tai ne tik padeda išvengti įsipareigojimų finansinėms institucijoms, bet ir suteikia naudą abiems pusėms. Pinigus besiskolinantys gauna žemas, o skolinantieji – aukštas palūkanas ir didesnę grąžą.

Naudojantis FinBee internetine platforma, galima gauti kreditus, kurių sumos svyruoja nuo 300 iki 6000 eurų, o grąžinimo terminas numatomas 12-60 mėnesių.

Norint tapti klientais (tiek skolininkais, tiek investuotojais), reikia užpildyti bendrovės internetiniame tinklalapyje pateikiamą registracijos formą ir nurodyti tikslius duomenis.

Kredito prašantieji atsakymą apie paskolos suteikimą gauna per 1 dieną, tačiau dar turi palaukti 1-15 dienų iki investuotojų pritraukimo. Dėl šios priežasties, kreditas greičiausiai sąskaitą pasiekia per 3 darbo dienas.

Esant galimybei ir norui, gautą kreditą galima grąžinti ir anksčiau – tokiu atveju nėra taikomi jokie papildomi mokesčiai.

Tuo pačiu, jei iškyla tam tikrų finansinių nesklandumų ir trukdžių laiku padengti turimą kreditą, reikia kuo greičiau susisiekti su FinBee ir bendradarbiaujant priimti abiems pusėms tinkamiausią sprendimą bei išvengti galimų nuobaudų ar bylinėjimųsi teisme.

Taigi, FinBee yra unikali elektroninė paskolų teikimo sistema, padedanti išvengti sutarčių su finansinėmis institucijomis ir suteikianti galimybę paprasčiau ir palankesnėmis sąlygomis skolintis reikiamo dydžio kreditus visoje Lietuvoje.