Litcredit.lt

Litcredit.lt valdo UAB „Lateko lizingas“. Tai yra Lietuvoje veikiantys greitųjų kreditų teikėjai. Smulkiųjų kreditų, kuriuos teikia ši bendrovė, dydis svyruoja nuo 80 iki 500 Eur, o kredito grąžinimo terminas yra nuo 7 d. iki 1 mėn.

Kaip ir visi oficialūs greitųjų paskolų teikėjai, Litcredit.lt taip pat taiko tam tikras sąlygas kreditui gauti. Prašymą kreditui išduoti gali pateikti bet kuris veiksnus Lietuvos Respublikos pilietis arba asmuo, kuriam yra suteiktas leidimas nuolatos gyventi Lietuvoje. Žinoma, kad neišsiversite ir be mobiliojo ryšio bei banko sąskaitos (viename iš Lietuvos bankų). Taipogi būsimas paskolos gavėjas turi turėti reguliarių pajamų ir švarią kredito istoriją.

Norint gauti kreditą, pirmiausia reikia užsiregistruoti kreditorių tinklalapyje ir į kredito bendrovės banko sąskaitą pervesti simbolinį 0,01 Eur registracijos patvirtinimo mokestį. Tuomet pateikus paraišką kreditui gauti, beliks luktelėti ne daugiau kaip 15 min., kol sulauksite kreditorių atsakymo. Jei atsakymas teigiamas, dešimties ar penkiolikos minučių bėgyje kreditas bus pervestas į jūsų asmeninę banko sąskaitą.

Suprantama, kad naujiems klientams, kurie paskola nori pasinaudoti pirmą kartą, galimos paskolos dydis yra šiek tiek mažesnis, t.y. iki 300 eurų. Tačiau skolinantis kitus kartus, pasiskolinti galima ir iki 500 eurų.

Šie kreditoriai visuomet stengiasi patenkinti savo klientų lūkesčius, todėl taiko labai lanksčias ir palankias kredito grąžinimo ir termino pratęsimo sąlygas. Dėl pastarųjų klausimų galite susisiekti su Litcredit.lt konsultantais ir išsiaiškinsite visas svarbiausias detales. Atminkite, kad vadovaujantis kreditorių taikomomis sąlygomis, kredito grąžinimo terminas (sumokant kredito pratęsimo įmoką) gali būti atidėtas net iki 30 d. Kokiu būdu pervesite kredito grąžinimo įmokas priklauso nuo jūsų pasirinkimo – tai galite atlikti el. bankininkystės pagalba, apsilankę pasirinktame banko filiale ar artimiausiame „Perlo“ terminale.

Ką gi, jei šiuo metu jaučiate pinigų stygių ir norėtumėte papildyti savo piniginę 80 – 500 eurų suma, tai galite padaryti jau dabar. Kreditoriai labai operatyviai reaguoja į kiekvieną prašymą kreditui gauti, todėl nei vienas klientas neverčiamas laukti.