Mogo.lt

Mogo.lt – tai tarptautiniu mastu veikianti kredito bendrovė, siūlanti paslaugas ir Lietuvoje. Galima rinktis išperkamosios nuomos paslaugas tiek fiziniams, tiek ir juridiniams asmenims. Tai patogus ir itin greitais būdas gauti reikiamą pinigų sumą, nuosavą automobilį paliekant kaip užstatą ir garantą skolininkui, kad kreditas bus grąžintas.

Mogo.lt skolina pinigų sumas, kurios svyruoja nuo 500 iki 10 000 eurų, kuriuos reikia grąžinti 6 metų laikotarpyje. Kreditas grąžinamas kas mėnesį sumokant įmoką, kurios dydis priklauso nuo kredito sumos ir pasirinkto mokėjimų skaičiaus.

Bendrovė finansuoja skirtingų rūšių transportą – tiek lengvuosius automobilius, tiek motociklus ar krovininį bei komercinį transportą, kurių pagaminimo data nėra ribojama. Finansavimo suma siekia iki 90% automobilio rinkos vertės.

Pagrindinis mogo.lt skirtumas nuo kitų, panašias paslaugas teikiančių bendrovių – kreditorius pasiima automobilį kaip užstatą, tačiau leidžia klientui ir toliau juo naudotis.

Norint pasiskolinti iš mogo.lt, reikia pasirinktu būdu užpildyti paraiškos formą (tai galima padaryti tiek internetu, tiek telefonu ar atvykus į aptarnavimo skyrius didžiuosiuose Lietuvos miestuose). Įvertinus paraišką, bus pasirašoma sutartis ir išduota reikiama pinigų suma. Verta prisiminti, kad pasirašyti sutartį ir gauti kreditą galima tik klientų aptarnavimo vietose.

Grąžinti pasiskolintą kreditą įsipareigojama individualiai suderinus terminą su mogo.lt specialistais. Iškilus nenumatytiems finansiniams nesklandumams, grąžinimo terminas gali būti pratęsiamas. Jei pinigų suma nėra grąžinama, mogo.lt pasiima užstatu paliktą automobilį.