Paskoliukas.lt

Paskoliukas.lt yra puikiai Lietuvoje žinomi kreditoriai (UAB „ARN group“). Pagrindinė bendrovės veikla – internetu ir SMS žinutėmis suteikiamos trumpalaikės paskolos. Suteikiama kredito suma svyruoja nuo 100 iki 1000 Eur, o grąžinimo terminas nuo 15 iki 55 d.

Jei bent kartą esate naudojęsi greitųjų kreditų paslaugomis, Paskoliukas.lt kreditų suteikimo tvarka taip pat yra labai panaši kaip ir kitų kreditorių. Taigi, jei esate LR pilietis, kuriam sukakę 21 m., turite nuolatines pajamas, sąskaitą viename iš Lietuvos komercinių bankų, mobilųjį telefoną, interneto ryšį ir jūsų kredito istorija yra švari – neabejotinai galėsite pasinaudoti šių kreditorių paslaugomis.

Galbūt jau žinote, tačiau priminsime, kad visų pirma reikia užsiregistruoti Paskoliukas.lt tinklalapyje ir į kreditorių banko sąskaitą pervesti 0,01 euro sumą – tai bus vienkartinė registracijos patvirtinimo įmoka. Pateikus paraišką kreditui gauti, niekuomet netenka ilgai laukti. Kredito bendrovės darbuotojai kelių minučių bėgyje peržvelgia jūsų duomenis ir įvertina jūsų mokumą. Atitikus visus keliamus reikalavimus – norimo dydžio suma labai greitai pervedama į jūsų asmeninę banko sąskaitą. Prašymo kreditui gauti pateikimas SMS žinučių pagalba taip pat vyksta labai panašiai (plačiau skaitykite kreditorių tinklalapyje), todėl tikrai neturėtų kilti jokių keblumų.

Be jokios abejonės, pastarieji kreditoriai taip pat suteikia galimybę pratęsti kredito grąžinimo terminą. Grąžinti kreditą galima labai įvairiais būdais: tiek elektronine bankininkyste, banko filiale, „Perlo“ terminaluose, Lietuvos spaudos kioskuose, tiek ir „PayPost“ skyriuose, parduotuvės „Maxima“ kasose, „R-Kiosk“ ir Lietuvos pašto filialuose.

Šie kreditoriai gali labai greitai padėti kiekvienam iš jūsų išspręsti kylančias finansines problemas. Kredito suteikimo tvarka yra labai paprasta, todėl norimo dydžio kreditą gausite akimirksniu.