Pinigine.lt

Pinigine.lt – tai viena iš Lietuvoje veikiančių kredito bendrovių, siūlančių tiek trumpalaikes, tiek ilgalaikes paskolas.

Kreditai yra teikiami 19-75 metų Lietuvos Respublikos piliečiams, turintiems nuolatinę darbo vietą bei pastovias pajamas. Piniginė.lt klientais negali tapti neveiksnūs asmenys ir turintys pradelstų įsiskolinimų, skelbiamų duomenų bazėse.

Klientams suteikiamos paskolos, kurių sumų dydžiai svyruoja nuo 50 iki 3000 eurų. Grąžinti kreditą įsipareigojama nuo 15 dienų iki 48 mėnesių.

Norint tapti piniginė.lt klientu ir gauti kreditą, reikia užpildyti 24 valandas per parą pasiekiamą internetinę registracijos formą ir sumokėti vienkartinį 0,01 Eur mokestį. Paraiškos svarstomos bendrovės darbo metu, patikrinant kliento mokumą bei pajėgumą grąžinti kreditą.

Vienu metu galima skolintis tik vieną kreditą, tačiau yra galimybė padidinti jo sumą. Tam reikia pildyti paraišką, kurią svarsto piniginė.lt komanda.

Trumpalaikį kreditą reikia grąžinti iki nurodyto termino pabaigos, o ilgalaikį kas mėnesį sumokant nurodyto dydžio įmokas.

Kliento paskolą gali grąžinti ir kitas asmuo, tačiau šiuo atveju mokėjimo paskirtyje privaloma nurodyti paskolą ėmusio žmogaus vardą, pavardę bei asmens kodą.

Nenumatytų finansinių sunkumų atveju kreditas gali būti pratęstas, sumokėjus specialų mokestį. Tai padaryti galima piniginė.lt internetiniame tinklalapyje prisijungus prie „kliento zonos“.

Kreiptis dėl naujo kredito galima sumokėjus senojo sumą ir palūkanas. Apie tai, kad pinigai pasiekė kreditorių būsite informuoti trumpąją SMS žinute ir savo paskyroje kreditorių tinklalapyje.