POPkreditas.lt

POPkreditas teikia greituosius ir vartojimo kreditus. Teikiamų kreditų sumos yra nuo 50 iki 3000 Eur, o juos grąžinti galima per 1-36 mėn.

Be jokios abejonės kiekvienas klientas, norintis gauti kreditą, turi atitikti nustatytus reikalavimus, pvz., būti Lietuvos Respublikos piliečiu, turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, neturėti atidėliojamų ir vilkinamų skolinių įsipareigojimų (t.y. jo kredito istorija turi būti teigiama), turėti oficialų darbą, mėnesines pajamas, ne mažesnes nei 100 Eur, o bendra visų kliento finansinių įsipareigojimų suma negali viršyti 40 proc. jo gaunamų pajamų.

Kaip ir didžioji dauguma kredito davėjų, POPkreditas suteikia galimybę pasinaudoti jų siūlomomis kredito teikimo paslaugomis be jokio turto įkeitimo, užstato ar laidavimo. Norint gauti greitąjį kreditą internetu, pirmiausia reikia užsiregistruoti bendrovės tinklalapyje ir į jos pateiktą banko sąskaitą pervesti 0,01 Eur, kaip patvirtinimą, kad klientas turi ir naudoja tik savo asmeninę banko sąskaitą, į kurią ir bus pervesta suteikto kredito suma. Šį registracijos mokestį reikia sumokėti tik vieną kartą.

Žinoma, bendrovė savo klientams siūlo ir daugiau alternatyvių kredito paraiškos pateikimo būdų. Be jau minėto paraiškos teikimo internetu, paraišką kreditui gauti galima pateikti ir SMS žinute arba atvykus į pasirinktą kredito bendrovės klientų aptarnavimo padalinį. Bet kuriuo pasirinktu atveju, jei klientas atitinka reikalavimus ir jo paraiška yra patenkinama, kreditas į nurodytą asmeninę banko sąskaitą pervedamas netrukus.

Be to, kredito bendrovė numato galimybę pratęsti kredito grąžinimo terminą bendrovės sąlygose ir taisyklėse nustatyta tvarka. Verta žinoti, kad POPkreditas vienam asmeniui vienu metu leidžia turėti 3 vartojimo kreditus. Nežiūrint to, kiekvienas vartotojas privalo skolintis atsakingai ir teisingai įvertinti savo finansinę padėtį.