Provident.lt

Provident.lt – tai Lietuvoje veikianti ir britiškomis tradicijomis besivadovaujanti kredito bendrovė, kuriai vadovauja „International Personal Finance“.

Naudojantis bendrovės paslaugomis, galima pasiskolinti skirtingo dydžio paskolas, kurių sumos svyruoja nuo 100 iki 2100 eurų. Verta pastebėti, kad naujieji bendrovės klientai gali skolintis mažesnio dydžio kreditus trumpesniam laiko tarpu. Toks sprendimas priimtas dėl siekio sukurti tvirtą ir patikimą ryšį tarp kreditoriaus ir kliento bei užtikrinti, kad būtų teikiami tik tokio dydžio kreditai, kuriuos klientas yra pajėgus grąžinti. Jei įsipareigojimai yra vykdomi laiku, kito kredito suma didėja, o grąžinimo terminas numatomas ilgesniam laiko tarpui.

Norėdami užmegzti tvirtą ryšį su klientais, provident.lt siūlo aptarnavimo namuose paslaugas. Kartą per savaitę paskirtas kredito tarpininkas atvyksta į kliento namus ir paima sutartyje nurodyto dydžio įmoką. Tuo pačiu klientui gali būti suteikiama visa reikiama informacija apie kreditą, specialius pasiūlymus ir kitus rūpimus klausimus. Jei tokios paslaugos klientas nepageidauja, jos galima atisakyti ir kiekvieną savaitę vykdyti elektroninį įmokos pavedimą.

Norint gauti provident.lt kreditą, reikia paskambinti telefono numeriu 8 661 06 300 arba pasinaudoti internete pateikiama paraiška. Ši procedūra padės įvertinti jūsų mokumą ir galimybes grąžinti gautą kreditą. Jūsų paraiška bus peržiūrima provident.lt darbuotojų, kurie parengs individualaus kredito pasiūlymą, atitinkantį jūsų finansines galimybes. Po to susitiksite su kredito tarpininku, susitarsite dėl kredito sąlygų ir pasirašysite sutartį. Kiekvieną savaitę grąžinsite nurodyto dydžio įmokas grynais, apsilankius kredito tarpininkui arba vykdydami elektroninius pavedimus.