Savy.lt

Savy – tai Lietuvoje veikianti paskolų platforma, įgyvendinanti „peer-to-peer“ paskolų modelį, sukurtą Didžiojoje Britanijoje, padedantį sumažinti skolininko ir skolintojo riziką bei teikianti abipusę naudą.

Pagrindinis bendrovės išskirtinumas iš kitų paskolomis užsiimančių įstaigų yra tas, jog Savy tiesiogiai nevykdo jokių finansinių operacijų. Internetinė sistema sukurta siekiant užtikrinti vartotojų tarpusavio bendradarbiavimą ir abipusės naudos gavimą. Vieni vartotojai skolina kreditus kitiems, o Savy tik prižiūri, kad procesas vyktų sklandžiai ir su kuo mažesne rizika.

Toks kredito modelis naudingas todėl, kad abi pusės laimi – asmuo, norintis gauti kreditą, išvengia susisaistymo su bankais ir moka mažesnes palūkanas (nuo 6% įkeičiant nekilnojamąjį turtą ir nuo 12% imant vartojimo paskolą), o pinigus skolinantis asmuo gauna didesnę grąžą.

Naudojantis Savy paskolų platforma, galima pasiskolinti nuo 200 iki 500 000 eurų, kuriuos reikia grąžinti per 6-60 mėnesių.

Elektroninės paraiškos yra priimamos 24 valandas per parą, tačiau peržiūrimos tik Savy klientų aptarnavimo skyriaus darbo valandomis (I-V: 8:00-20:00 val. VI: 10:00-18:00 val.). Pateikus paraišką kreditui, Savy darbuotojai atidžiai išnagrinėja kiekvieną atvejį, nustatydami klientų mokumą ir galimybes gauti konkretaus dydžio kreditą bei laiku jį grąžinti.

Galima gauti kelių skirtingų rūšių paskolas – kreditą iki 4 000 eurų, paskolą iki 35 000 eurų su nekilnojamojo turto įkeitimu ir paskolą iki 500 000 eurų nekilnojamojo turto objektui įsigyti.