Skolometras.lt

Skolometras – tai „Minuson“ grupei priklausanti bendrovė, kuri užsiima refinansavimo paslaugomis Lietuvoje.

Refinansavimo paslaugos tampa vis dažnesniu pasirinkimu, siekiant sumažinti įsiskolinimų naštą ir greičiau padengti turimus finansinius įsipareigojimus. Refinansuojant turimus kreditus yra apjungiami keli skirtingi įsiskolinimai, pritaikant palankiausias grąžinamų įmokų kainas klientams.

Norint tapti Skolometras klientu, reikia būti Lietuvos Respublikos piliečiu, turėti oficialias ir nuolatines pajamas. Šiuos kriterijus atitinkantys asmenys turi atidžiai ir tiksliai užpildyti internetiniame puslapyje patalpintą registracijos paraišką, kuri yra tikrinama, nustatant kliento mokumą, kredito istoriją, turimus įsiskolinimus. Bendrovės partneriai negali pinigų skolinti ilgalaikius įskolinimus ir kredito grąžinimo pažeidimus turintiems asmenims, todėl tokios paraiškos yra atmetamos.

Registracijos metu taip pat reikia sumokėti vienkartinį 0,01 Eur mokestį, kuris nustato kliento tapatybę. Visos kitos bendrovės paslaugos yra nemokamos.

Skolometras refinansuoja skirtingo dydžio pinigų sumas, kurios siekia iki 30 000 eurų. Priklausomai nuo kliento jau turimų finansinių įsipareigojimų, kredito istorijos, mokumo ir galimybių kreditą grąžinti laiku, skaičiuojamos metinės palūkanos nuo 8 iki 25%.

Nevykdant finansinių įsipareigojimų yra skaičiuojami delspinigiai, vėliau – skolos išieškojimas gali būti perduotas antstoliams. Siekiant išvengti tokių finansinių nemalonumų, bendrovės komanda teikia ne tik finansines paslaugas klientams, bet ir konsultuoja juos rūpimais klausimais – dėl teisinių procedūrų, paraiškos pildymo ir kitų alternatyvų paskolos ėmimui. Bendradarbiaujant su bendrove, galima rasti palankiausią sprendimą ir galutinai stabilizuoti išlaidų biudžetą.