SMScredit.lt

SMSCredit.lt teikia greituosius kreditus nuo 50 iki 750 Eur, kurių grąžinimo terminas – nuo 14 d. iki 1 mėn. Kaip ir kiekvienoje kredito bendrovėje, norint gauti kreditą, būtina atitikti keliamus reikalavimus.

Paskolos gavėjai turi priklausyti nuo aštuoniolikos ir septyniasdešimties metų amžiaus grupei. Taip pat būtina, kad jų nuolatinė gyvenamoji vieta būtų Lietuvos Respublikoje. Klientui, teikiančiam paraišką paskolai gauti, reikia turėti jo vardu atidarytą banko, kuris savo veiklą vykdo Lietuvoje, sąskaitą, el. pašto adresą ir mobilųjį telefoną.

Bendrovė taiko 0,01 Eur vienkartinį registracijos mokestį. Šis kreditorius neprašo užstato, kliento turto įkeitimo ir laidavimo. Be to, kredito paraišką klientai gali pateikti įvairiais būdais – ne tik internetu ar bankų skyriuose, bet ir „Lietuvos spaudos“ kioskuose, „Narvesen“ parduotuvėse, „Vaskota“ kioskuose, visoje Lietuvoje esančiuose „Perlo“ terminaluose ir „PayPost“ klientų aptarnavimo padaliniuose.

Kreditoriui patvirtinus kliento pateiktą kredito paraišką, paskolos suma dažniausiai pervedama per dešimt ar dvidešimt minučių. Tačiau kartais, kai klientas banko sąskaitą turi atsidaręs ne viename iš SMScredit.lt tinklalapyje nurodytų bankų, paskola suteikiama per vieną ar dvi dienas.

Nors šioje kredito bendrovėje klientas vienu metu negali turėti daugiau nei vieno kredito, tačiau jis gali prašyti, kad kreditorius išduotų papildomą sumą (t.y. padidintų turimą paskolos sumą). Jei, imant kreditą, iškyla papildomų klausimų, nepamirškite, kad visais atvejais galima konsultuotis su SMScredit.lt konsultantais, kurie atsakys į visus rūpimus klausimus.