SMSpinigai.lt

SMSpinigai.lt greitųjų kreditų teikėjus valdo UAB „Nordecum“. Tai daugeliui lietuvių puikiai pažįstami kreditoriai, turintys didelį lojalių klientų ratą. Greitųjų kreditų dydis svyruoja nuo 100 iki 1000 Eur, o grąžinimo terminai – nuo 15 d. iki 4 metų. Tuo tarpu vartojimo kreditų sumos yra dar didesnės – nuo 500 iki 3000 Eur (grąžinimo laikotarpis 1 mėn. – 3 m.).

Šiandien nei vieni populiariausi kreditoriai neapsunkina savo klientų ilgomis registracijos ir dokumentų pildymo užduotimis. SMSpinigai.lt ne išimtis. Apsilankę kreditorių tinklalapyje, užsiregistruoti galite vos per kelias akimirkas. Registracijos patvirtinimui tereikės sumokėti vienkartinį 0,01 Eur mokestį. Tolesni paraiškos paskolai gauti veiksmai taip pat yra ypač paprasti. Suvedami reikiami asmens duomenys ir pasirenkamas mėnesinių įmokų dydis. Įprastai, jei atitinkate visus reikalavimus, paskola suteikiama vos per 15 minučių.

Gautą paskolą galima grąžinti ne tik internetinės bankininkystės pagalba, tačiau ir apsilankius „Maxima“, „PayPost“, „Lietuvos spauda“, R-Kiosk ir „Lietuvos paštas“ vietose. Be to, įmokas taip pat galite pervesti ir „Perlo“ ar „FoxBox“ terminaluose.

Kiekvienas SMSpinigai.lt klientas taipogi gali pratęsti turimo kredito grąžinimo terminą, jei atsirado papildomų finansinių kliūčių. Tai ypač lankstus ir patogus sprendimas.

Be to, ši kreditų bendrovė gali suteikti paskolą ir įkeičiant jums priklausančią transporto priemonę. Tokiu atveju kredito grąžinimo terminas gali būti net iki 5 m. O jei norite gauti dar didesnę kredito sumą iki 10 m. laikotarpiui, galite įkeisti savo turimą nekilnojamąjį turtą.

Akivaizdu, kad šie kreditoriai rūpinasi savo klientų patogumu ir stengiasi pasiūlyti kuo platesnį finansinių paslaugų spektrą. Ką gi, jei norite greito ir patogaus finansinių problemų sprendimo – vos vienos SMS žinutės pagalba galite akimirksniu savo banko sąskaitoje sulaukti net iki 800 Eur sumos.