Taupkase.lt

Taupkase.lt – tai kredito įstaiga, siūlanti finansines paslaugas Kauno, Kaišiadorių, Kėdainių, Kazlų Rūdos, Jonavos, Jurbarko, Prienų, Raseinių bei Šakių gyventojams, turintiems nuolatinę darbo vietą bei pastovias pajamas. Klientai gali pasirinkti iš kelių skirtingų paslaugų rūšių.

Refinansavimas suteikia galimybę apjungti net 7 skirtingas paskolas su mažomis palūkanomis ir daug mažesnėmis mėnesinėmis įmokomis. Refinansuojama suma gali siekti iki 50 000 eurų. Pristačius paraišką dėl kredito refinansavimo, atsakymas pateikiamas per 24 valandas.

Pasirinkus vartojimo paskolą, palūkanos skaičiuojamos nuo 6%. Naudojantis šia paslauga, galima gauti kreditą, kurio suma siekia iki 30 000 eurų. Užpildžius paraišką dėl reikiamo paskolos dydžio, atsakymas suteikimas per 48 valandas.

Paskolos automobiliui suma taip pat numatoma iki 30 000 eurų, kuriuos reikia grąžinti 60 mėnesių laikotarpyje. Taupkase.lt įsipareigoja finansuoti iki 100% automobilio vertės. Kliento patogumui, nėra ribojamas transporto priemonės amžius ir nereikalaujama jos palikti kaip užstato.

Dėl būsto paskolos gali kreiptis šeimos, pradedančios naują gyvenimo etapą. Kreditas gali būti suteikiamas 30 metų laikotarpiui. Taip pat numatoma galimybė paskolą atidėti (iki 12 mėnesių) ir atidėjimo metu mokėti tik sutartyje numatytas palūkanas. Norint gauti tokią paskolą, reikia užpildyti paraišką, pateikti abiejų sutuoktinių asmens dokumentus ir sutikimą peržiūrėti asmens duomenis, taip pat pristatyti turto vertinimą („Ober-Haus“ arba „Inreal“). Esant galimybėms, paskolą galima atiduoti ir neatėjus grąžinimo terminui, už tai nereikės mokėti nei baudų, nei jokių papildomų mokesčių.