Vivus.lt

Vivus.lt teikiamų kreditų suma svyruoja nuo 75 iki 3000 eurų. Kreditų grąžinimo terminas yra nuo 1 mėnesio iki 2 metų. Bendrovė kreditus suteikia ne jaunesniems kaip 18 metų ir ne vyresniems kaip 70 metų amžiaus LR piliečiams, nuolat gyvenantiems Lietuvoje.

Klientas, kuris nori gauti vivus.lt kreditą, privalo turėti asmeninę banko sąskaitą (bet kuriame Lietuvos banke), mobiliojo ryšio priemonę ir el. paštą. Bendrovė siūlo puikias sąlygas kredito gavimo paraiškai pateikti – ją galima pateikti internetu, spaudos kioskuose, loterijos „Perlas“ terminaluose ir „PayPost“ klientų aptarnavimo skyriuose.

Jei pasirinksite vieną iš patogiausių ir greičiausių būdų – paraiškos teikimą internetu, užsiregistravus vivus.lt tinklalapyje, jums reikės iš savo banko sąskaitos pervesti vienkartinę 0,01 Eur sumą į bendrovės nurodytą banko sąskaitą – tai bus simbolinis registracijos mokestis. Jei kredito davėjas patvirtina gautą paraišką, pinigai į kliento asmeninę banko sąskaitą pervedami vos per 10 ar 15 minučių.

Kreditą galima grąžinti per elektroninės bankininkystės sistemą arba atvykus į kliento pasirinktą banko skyrių. Jei vieną šios bendrovės kreditą jau esate gavę, antrojo paimti negalėsite, tačiau šį apribojimą kompensuoja galimybė padidinti jau paimtą kreditą, kartu pakoreguojant jo grąžinimo terminą.

Be to, kreditas suteikiamas be užstato ar laidavimo. Jei būsite įrašyti į skolininkų sąrašus ir turėsite neigiamą kredito istoriją, kredito gauti negalėsite. Todėl visada skolininkės atsakingai ir grąžinkite skolas, laikydamiesi kredito sutartyje nurodytų sąlygų ir terminų. Tuomet galėsite būti tikri, kad nepatirsite jokių keblumų, norėdami gauti kreditą.