Paskolų refinansavimas

Didžioji dauguma mūsų šalies gyventojų šiuo metu turi vienokio ar kitokio dydžio finansinių įsipareigojimų įvairiems Lietuvoje veikiantiems kreditoriams. Ne paslaptis, kad kartais tenka susidurti su dideliais finansiniais sunkumais, todėl nepajėgiame laiku grąžinti turimų paskolų. Kaupiasi delspinigiai ir turima skola nesustabdomai auga. Jei nenorime ar negalime kreiptis į artimuosius ar draugus, prašant finansinės paramos – turime ieškoti kitų alternatyvų. Viena iš efektyviausių išeičių šiandien yra paskolų refinansavimas, kurį siūlo įvairios kredito bendrovės. Paskolos refinansavimas padeda išvengti augančių delspinigių, nepatenkintų kreditorių ir grasinimų antstoliais. Todėl jei šiuo metu jus slegia finansiniai rūpesčiai, nelaukite, kol finansinių įsipareigojimų dydis bus neįsivaizduojamai didelis. Kreipkitės dėl paskolų refinansavimo ir nusimeskite nuo savo pečių visus rūpesčius.

KREDITORIUSTERMINASSUMAPARAIŠKA
manopaskolanuo 1 iki 60 mėn.nuo 300 iki 10 000 Eur
smspinigainuo 15 d. iki 4 metųnuo 100 iki 1000 Eur
finbeenuo 12 iki 60 mėn.nuo 300 iki 6000 Eur
credit24nuo 1 iki 36 mėn.nuo 100 iki 3000 Eur

Paskolos refinansavimas – lengvesnis būdas atsitiesti

Nepaisant to, kad galime turėti nuolatinį darbą ir gauti mūsų pragyvenimui pakankamą atlyginimą, gyvenime susiduriame su įvairiomis neplanuotomis išlaidomis bei netikėčiausiomis nelaimėmis, kurios reikalauja papildomų investicijų. Jei tuo metu neturime reikiamos pinigų sumos, puikiai suprantama, kad imame skolintis. Tačiau jei skolinamės dažnai ir nemažomis sumomis, o mūsų kiekvieną mėnesinį gaunamos pajamos išlieka tokios pačios, anksčiau ar vėliau prieiname ribą, kai skoliniai įsipareigojimai yra per dideli, todėl grimztame žemyn. Tačiau, laimei, kredito bendrovės teikia labai naudingus sprendimus. Tokiose situacijose kreditų refinansavimas yra tobula išeitis.

Visus savo skolinius įsipareigojimus galite perkelti į kitą kredito bendrovę, apjungiant juos ir gaunant palankesnes paskolos sąlygas. Ir, žinoma, tai naudinga ne tik tuomet, kai turime begalę skolų, kurių nepajėgiame grąžinti – paskolų refinansavimas praverčia ir kitais atvejais.

Kreditų refinansavimas internetu – puiki išeitis

Situacijų, kuriose gali pagelbėti paskolos refinansavimas, gali būti labai daug ir įvairių, todėl pravartu žinoti, kokiais atvejais įprastai naudojamasi kreditorių teikiamomis paskolų refinansavimo paslaugomis.

Per didelės paskolos palūkanos. Jei turite paskolą, tačiau anksčiau ar vėliau pastebite, kad kita kredito bendrovė (kuri taip pat teikia ir paskolų refinansavimą) gali pasiūlyti palankesnę palūkanų normą, kuri būtų taikoma jums aktualiai paskolai, turimus įsipareigojimus galite perkelti į palankesnes sąlygas siūlančią kredito bendrovę.

Nepalankios paskolos grąžinimo sąlygos. Galbūt dabartinę turimą paskolą turite grąžinti pakankamai greitai, mokėdami nemenko dydžio įmokas, kurios neigiamai paveikia jūsų finansinę padėtį? Tuomet jums gali padėti kredito refinansavimas – perkelkite savo turimus finansinius įsipareigojimus ir gaukite geresnes paskolos grąžinimo sąlygas.

Sunku grąžinti paskolą. Jei turite vieną ar kur kas daugiau paskolų, kurių neįstengiate grąžinti, galite kreiptis dėl paskolos (arba paskolų) refinansavimo. Kai kurie kreditoriai suteikia galimybę apjungti netgi penkias paskolas – todėl sustaupysite kur kas daugiau lėšų ir galėsite lengviau suvaldyti savo finansus.

Nenorite mokėti skirtingiems kreditoriams. Gal turite ne vieną paskolą, tačiau įmokų mokėjimas skirtingoms kredito bendrovėms jums kelia daug nepatogumų? Tuomet kreditų refinansavimas pasitarnaus kuo puikiausiai. Nebereikės gaišti savo laiko, išvengsite didesnių išlaidų palūkanoms ir supaprastinsite visą finansinių įsipareigojimų vykdymo procesą.

Paskolų refinansavimas – kaip gauti?

Šiandien tai yra labai paprasta. Jei naudojatės internetu, jūsų paskolos refinansavimas gali būti labai greitas ir sklandus. Tam tereikia peržiūrėti kreditorių, teikiančių refinansavimo paslaugas, pasiūlymus, o tuomet išsirinkti, kuris variantas geriausiai atitinka jūsų dabartinę situaciją. Tam, kad išvengtumėte laiko gaišaties, sudarėme Jums kredito bendrovių sąrašą – tai palengvins visą paskolos refinansavimo procedūrą!