Dar patogesnis būdas skolintis – sms kreditas

Skolinimasis įprastai ne toks jau malonus procesas. Ką jau kalbėti apie visą gėdos ir nusivylimo kupinų žvilgsnių virtinę, kuri užlieja besiskolinantįjį tuomet kai šis ateina pas kokį pažįstamą ar giminaitį suprašymu paremti jį finansiškai. Visgi, kaip būtų galima išvengti šios situacijos ir pusei giminės neatskleisti savo keblios finansinės padėties? Vienas iš tokios situacijos sprendimo būdų – sms kreditas.

Turbūt dažnam, išgirdusiam apie šią paslaugą iškyla elementarus klausimas kas gali gauti sms kreditą? Tad paanalizuokime, koks būtent asmuo be jokių problemų gali gauti greitąją paskolą trumpąja žinute. Sms kreditas suteikiamas asmeniui, kuris yra Lietuvos Respublikos pilietis bei oficialiai dirbantis ir turintis pastovų bent jau minimalų atlyginimą, kuris šiuo metu Lietuvoje siekia apie 290 eurų. Taip pat būtina, kad asmuo neturėtų pradelstų skolų bei negrąžintų kreditų. Dar vienas gana svarbus aspektas yra tai, kad sms kreditą siekiantis gauti pilietis negali turėti kitų finansinių įsipareigojimų, kurių mėnesinių įmokų suma būtų didesnė nei 40 proc. visų vartotojo per mėnesį gaunamų pajamų. Atitikus šias sąlygas kreditas suteikiamas greitai ir operatyviai.

Sms kreditas tai ne vien papildomos pajamos. Ši paslauga tai finansinis savarankiškumas. Jos privalumai – greitis bei paprastumas. Vartotojas aptarnaujamas itin sparčiai, o visa kredito užsakymo sistema yra visiškai paprasta, tereikia vien išsiųsti trumpąją žinutę ir kreditas jau vartotojo banko sąskaitoje. Taip pat sms kreditą galima gauti iš bet kurio geografinio taško ir bet kuriuo paros metu. Tad vartotojas nėra apribojamas jokiais barjerais ar suvaržymais. Ir dar vienas, bene esminis privalumas yra tai, jog sms kreditas yra absoliučiai konfidencialus. Jokia papildoma informacija apie vartotoją nepateks kitiems tretiesiems asmenims, todėl vartotojo finansinė būsena išlieka vien jo ir kreditoriaus žinioje.

Tad apibendrinant galima sakyti, kad sms kreditas ne tik patogi, bet ir savalaikė paslauga, atskirianti vartotoją nuo laiko ir erdvės suvaržymų, įduodanti jam įrankius absoliučiai valdyti savo finansinę būseną bei skatinanti visuomenės progresą ir perkamosios galios augimą. Būtent pastarieji rodikliai yra ne tik paties vartotojo, bet ir visos jo ekonominės aplinkos gerbūvio dėmenys.